REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

„Dobrý den, paní doktorko. 

 Tak už jsem nasvětě od 19.7. 2019.  Jmenuji se Davídek měřil jsem 48cm a vážil 2 900 g.“

Moc bych Vám chtěla poděkovat za skvělou práci a trpělivost, kdyby se mi nepodařilo zhubnout pod Vaším vedením, tak by jsme  to naše štěstíčko možná nikdy neměli.

Děkuji Balková                                                                                                                                                                          11. srpna 2019

Pod vedením paní doktorky Andělové se mi podařilo zhubnout a zároveň zjistit, že redukce váhy nespočívá v krátkodobých a radikálních dietách, ale v drobných (a vlastně bezbolestných) změnách v jídelníčku, které vedou k úspěšnému a trvalému shození nadbytečných kil. Po celou dobu „redukčního procesu“ jsem byla plná energie a jídelníček jsem se naučila sestavovat  tak, že vyhovoval mým chutím, preferencím a vůbec jsem nemívala pocit hladu.
Dalším benefitem hubnutí pod taktovkou paní doktorky bylo seznámení se se skvělými parťačkami v „boji“ za ladnými křivkami, se kterými jsme se navzájem motivovaly, inspirovaly při tvorbě skvělých a nutričně vyvážených receptů, a hlavně se společně nasmály a užily si spoustu zábavy.
Skupinový kurz snižování nadváhy jsem si  vyloženě užívala a na každé setkání se těšila a v pohodě a bez pocitu hladu jsem zhubla všechna kila, která jsem zhubnout chtěla, snížila jsem podíl tuků v těle a zvýšila svalovou hmotu, prostě  díky za tenhleten úžasný kurz, skvělý přístup paní doktorky, výbornou partu lidí a taky samozřejmě (věřím, že trvale) za shozená kila, díky kterým můžu zase nosit své oblíbené oblečení.

“Děkuji, paní doktorko, jménem svým i celé naší skupinky, za Váš úžasný přístup, nadhled, shovívavost i trpělivost při našich prvních krůčcích po cestě zdravého hubnutí. Pomohla jste nám nejen zbavit se přebytečných kil, ale také přeprogramovat mozek do dalších dnů k zdravější životosprávě aniž by jakkoliv utrpěly naše chuťové buňky :-) ”

S úctou

Eva Plevová – účastnice Skupinového kurzu snižování nadváhy  v období:  28. 2. 2018  –  23. 5. 2018                                                                                                                                       

“Paní doktorka Andělová je člověk na svém místě, má lidský přístup ke klientům, který funguje a je účinný. Získala jsem spoustu praktických rad, jak správné stravování nebrat jako krátkodobou dietu, ale jako zdravý životní styl. A 10 kg tuku dole za 3 měsíce a nárůst svalové hmoty jsou toho u mě důkazem. Paní doktorce moc děkuji.”

Martina Tománková                                                                                                                                                                          27.dubna