REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Pod vedením paní doktorky Andělové se mi podařilo zhubnout a zároveň zjistit, že redukce váhy nespočívá v krátkodobých a radikálních dietách, ale v drobných (a vlastně bezbolestných) změnách v jídelníčku, které vedou k úspěšnému a trvalému shození nadbytečných kil. Po celou dobu „redukčního procesu“ jsem byla plná energie a jídelníček jsem se naučila sestavovat  tak, že vyhovoval mým chutím, preferencím a vůbec jsem nemívala pocit hladu.
Dalším benefitem hubnutí pod taktovkou paní doktorky bylo seznámení se se skvělými parťačkami v „boji“ za ladnými křivkami, se kterými jsme se navzájem motivovaly, inspirovaly při tvorbě skvělých a nutričně vyvážených receptů, a hlavně se společně nasmály a užily si spoustu zábavy.
Skupinový kurz snižování nadváhy jsem si  vyloženě užívala a na každé setkání se těšila a v pohodě a bez pocitu hladu jsem zhubla všechna kila, která jsem zhubnout chtěla, snížila jsem podíl tuků v těle a zvýšila svalovou hmotu, prostě  díky za tenhleten úžasný kurz, skvělý přístup paní doktorky, výbornou partu lidí a taky samozřejmě (věřím, že trvale) za shozená kila, díky kterým můžu zase nosit své oblíbené oblečení.

“Děkuji, paní doktorko, jménem svým i celé naší skupinky, za Váš úžasný přístup, nadhled, shovívavost i trpělivost při našich prvních krůčcích po cestě zdravého hubnutí. Pomohla jste nám nejen zbavit se přebytečných kil, ale také přeprogramovat mozek do dalších dnů k zdravější životosprávě aniž by jakkoliv utrpěly naše chuťové buňky :-) ”

S úctou

Eva Plevová – účastnice Skupinového kurzu snižování nadváhy  v období:  28. 2. 2018  –  23. 5. 2018                                                                                                                                       

“Paní doktorka Andělová je člověk na svém místě, má lidský přístup ke klientům, který funguje a je účinný. Získala jsem spoustu praktických rad, jak správné stravování nebrat jako krátkodobou dietu, ale jako zdravý životní styl. A 10 kg tuku dole za 3 měsíce a nárůst svalové hmoty jsou toho u mě důkazem. Paní doktorce moc děkuji.”

Martina Tománková                                                                                                                                                                          27.dubna